Fotoselli Kapı

Fotoseli kapılar ev, iş yeri, üniversite, fabrika, hastane gibi birçok yapıların giriş ve çıkışlarında, iç ortam arası geçişlerde giriş ve çıkışı kontrol etmek amacıyla kullanılmaktadır ve neredeyse her binada mevcuttur. Bu kapılar aynı zamanda otomatik kapılar olarak da bilinmektedir. Doğrusal hareketlerinden dolayı oldukça tercih edilmektedir, çünkü geniş bir çalışma alanına ihtiyaç duymaz. Genellikle yapıların giriş ve çıkışlarında çift yönlü insan ve mal akışının sorunsuz, güvenli ve kesintisiz bir şekilde sağlanması için tasarlanmıştır. Otomatik fotoselli kapı seçiminde otomatik kepenk sistemlerinin çalışma ilkesi, kullanım amacı, kullanılacağı yer gibi unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Neden Fotoselli kapı?

Çoğu zaman cam veya görünen paslanmaz çelik krom çerçeveli camlı kullanılarak tasarlanan fotoselli kapılar kapılar kolay geçme özelliğine sahip olduğundan geçişlerinizi kolaylaştırır. Ayrıca kapıdan geçerken sizi anında algıladığı için kendiliğinden açılır ve böylelikle enerji tasarrufu sağlar. Kapının açılması için ekstra bir efor sarf etmenize gerek kalmaz. Kullanım kolaylığının yanı sıra estetik olarak da şık bir yapıya sahiptir ve tüm dekorasyonlarla uyumludur. Giriş ve çıkışın yoğun olduğu yerlerde sessiz bir şekilde çalışması da bu tarz kapıların öne çıkan özellikleri arasındadır. Diğer kapılara kıyasla çok daha hijyen sağlar çünkü dokunmanıza gerek kalmadan açılır ve böylece kirli bir kapıyı açmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca ısı kaybının en az dereceye indirerek ısı yalıtımını ve tasarruf etmenizi sağlar.

Fotoselli Kapı Özellikleri

Fotoselli otomatik kapı modelleri gelişmiş bir düzeneğe sahip olduğundan dolayı net bir fiyat aralığından söz etmek mümkün değildir. Kapının monte edileceği yerin genişliği, sensör sayısı ve modele bağlı olarak fotoselli kapı fiyat skalası da değişmektedir. Dolayısıyla fiyat hakkında kesin bir şey söyleyebilmek için montajın yapılacağı yerin alan ölçüşü ve kapıya eklenecek niteliklerin kesin bir şekilde dile getirilmesi fiyat belirlemede faydalı olur. Otomatik kapı alanında uzmanlığı ve kalitesiyle farkını ortaya koymuş olan Scroll Otomatik Kapı firmasından siz de kaliteli ve uzun ömürlü bir otomatik kapı temin etmek istiyorsanız Scroll Otomatik Kapı firmasına ulaşarak sipariş verebilir veya fiyat alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tüm otomatik kapı, kayar kapı, fotoselli kapı, otomatik döner kapı, otomatik teleskopik kapı, giyotin cam sistemleri ve pergola sistemleri çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. İletişim sayfamızda da bulunan +90 (212) 503 0 542 müşteri hizmetleri hattımızdan ve info@msyinsaat.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tags:

Bir cevap yazın