Kurumsal

TARİHÇE

Alüminyum piyasasındaki 17 yıllık bilgi birikimini, engin tecrübeleri ile pekiştiren deneyimli kadromuz Scroll Otomatik Kapı Sistemleri adı altında 2013 itibariyle kendi bünyesinde %100 yerli üretim ürünlerini güçlü imalat ve pazarlama altyapısıyla bütün Dünya ile paylaşmaktan gurur duymaktadır.

Scroll Otomatik Kapı Sistemleri, geçiş çözümlerinde akıllı, düşünebilen, yorumlayabilen mikroişlemci teknolojili, sağlam ve uzun ömürlü, metal ile elektroniğin tam uyumu sağlanarak, uzun yıllar boyunca yapılara eşlik edebilecek nitelikte olan ürünleriyle otomatik kapı algısına farklı bir boyut katmıştır.

MİSYONUMUZ

İş akışımızın her safhasına toplamda kalite algımızı yansıtmaya çalışmaktayız. Çalışanlarımızdan çözüm ortaklarımıza kadar sorumlu olduğumuz  her kişi ve kuruma katma değer sunmak birincil görevimizdir.

Kalite politikamızı oluşturan değerler ile müşteri memnuniyetimizi ve pazar payımızı arttırmak, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek başlıca misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Şeffaflık ve hesap verebilir olmak, gerek malzeme ve işçilik gerekse projelendirme hizmetlerinin kalitesini mümkün olan en üst seviyede sunmak, projelerin tasarım ve uygulama safhalarında araştırma ve geliştirmenin yerini her zaman canlı tutmak, müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaç duydukları bütün çözüm detaylarını etkili bir şekilde ortaya koymak, değerlerimiz çerçevesinde kalite algımızı bütün faaliyetlerimize yansıtmak ve sürekliliğini sağlamak, çalışmalarımızın her aşamasında sorumluluk sahibi olduğumuz herkese ve her kuruma disiplinli bir şekilde yaklaşmak genel şirket vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın