Otomatik Kayar Kapı

Otomatik kayar kapılar kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen kapılardan biridir. Bu tarz kapıların sürgülü kapılar, tek sürgülü, çift bölmeli, teleskopik veya kavisli olmak üzere çok çeşitli biçimleri mevcuttur, oldukça esnek ve çok yönlü olmalarından dolayı çeşitli konumlara uygundur. Tasarımlarına göre sağa veya sola kayar bir şekilde çalışabildikleri gibi her iki yana kayarak açılanları da vardır. Çoğunlukla insan sirkülasyonun yoğun olduğu alışveriş merkezleri, hastane ve havaalanları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu kapıların temel özelliği, tüm kapı hareketlerini gerçek zamanlı olarak izleyen oldukça akıllı bir mikroişlemciye sahip olmasıdır Böylelikle yüksek düzeyde performansa sahip ve güvenilir bir kapı sistemi oluşturulur.

Otomatik kayar kapılar kullanışlılığının yanı sıra estetik ve tasarım özellikleriyle da dikkat çekerek, kullanıldıkları yapılara farklı bir hava katarlar. Sahip oldukları sensörler aracılığıyla kapıya yaklaşan obje, insan veya cismi algılayarak hızlı bir şekilde açılır ve kapanırlar. Hijyenik olarak da kullanıcılara üst düzey temizlik sağlar. Temas gerektirmediği için de hastalık ve ya kirin yayılmasını da önler. Ayrıca kullanıldığı mekân içerisindeki ısı dengesini de sağlama konusunda yardımcı olur. Otomatik kayar kapılar engel tanıma teknolojisi sayesinde kişilerin üzerine kapanmasını veya birisinin yaralanmasını engeller.

Otomatik Kayar Kapı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş yeri, fabrika ya da bağ bahçede kullanılan otomatik kayar kapıların seçiminde kapılarda kullanılan malzeme, dayanıklılık, kullanım kolaylığı, fiyatı gibi hususlar genel olarak kullanıcıların en çok dikkat ettiği etmenlerdendir. Ayrıca otomatik kapıların tasarımları, renkleri ve estetik güzellikleri de dikkate alınmaktadır. Otomatik kayar kapı fiyatları da kapılarda kullanılan malzemenin kalitesine, kapının büyüklüğüne ve çeşidine göre farklı fiyat skalasına sahiptir.

Günlük yaşantımız içerisinde birçok farklı yerde kullanılan otomatik kayar kapı seçiminde yapacağınız firma tercihi de kapılar kadar önemlidir. Kurumsal kimliğe sahip ve güvenilir firmaları seçmeniz sizin için bir avantaj olacaktır. Kaliteli malzemelerden yapılmış, uzun ömürlü ve dayanıklı otomatik kapılar arıyorsanız bu alanda marka değere sahip ve alanında uzman olan Scroll Otomatik Kapı iletişime geçerek sipariş verebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tüm otomatik kapı, kayar kapı, fotoselli kapı, otomatik döner kapı, otomatik teleskopik kapı, giyotin cam sistemleri ve pergola sistemleri çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. İletişim sayfamızda da bulunan +90 (212) 503 0 542 müşteri hizmetleri hattımızdan ve info@msyinsaat.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tags:

Bir cevap yazın