Scroll Otomatik Kapı Sistemi

Otomatik kapı sistemi kullanıcılara geçiş kolaylığı, güvenlik ve zaman tasarrufu gibi avantajlar sağlayan, açılıp kapanabilir bir sisteme sahip olan giriş ve çıkış imkânı sağlayan bir yapı elemanıdır. Çalışma sistemi ise algılayıcı sensörlerin araçları ya da yayaları algılamasıyla veya uzaktan kumanda yardımıyla harekete geçirilmesi üzerine kurulmuştur. Ayrıca basınç sistemi üzerine kurulmuş olanları da vardır. Basınç sistemiyle çalışanlar kapılarda birisi ya da araç hassas algılayıcıların üzerinde durduğunda ya da kuvvet uyguladığında hareketi sağlayan bir motor ya da motorun hareket etmesini sağladığı kayış sistemi ile mekanizma harekete geçer ve kapı açılır. Bu tarz kapılara ek olarak manyetik kart sistemiyle çalışan kapılar da mevcuttur ve genellikle şirket ya da kurumsal firmalarda kullanılır.

Otomatik Kapı Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Otomatik Kapı sistemleri farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Çok çeşitli modelleri ile neredeyse her yerde otomatik kapılarla karşılaşılabilir. Otomatik Kapılar giriş ve çıkışın otomatik sağlanması ve estetik görünüşün ön plana çıktığı, binalar, ev girişleri, fabrikalar, mağazalar, alış veriş merkezleri, oteller, hastaneler, bahçe ve otoparklar olmak üzere günlük hayatımızda hemen hemen yerde kullanılmaktadır. Gerek giriş ve çıkış yapmayı kolaylaştırmasın ve gerekse de zaman ve enerji tasarruf sağlamasından dolayı pek çok alanda tercih edilmektedir. Ayrıca hızlı açılma ve kapanma özelliği sayesinde otomatik kapılarla soğuk havalarda ısı tasarrufu sağlanabilir.

Otomatik Kapı sistemlerinin sağa ve sola duvar içine giriyormuş gibi gözüken modeli, klasik kapılara benzer şekilde bulunduğu yerin içine ve dışına doğru açılan modeli, bulunduğu konumda yukarıya ve aşağıya doğru açılıp kapanabilen modeller olmak üzere pek çok çeşidi bulunmaktadır. Gündelik hayat içinde pek çok yerde karşılaştığımız ve yaşamımızda önemli yere sahip otomatik kapı sistemi seçiminde yapacağınız tercihler de otomatik kapılar kadar önemlidir. Kurumsal kimliğe sahip ve güvenilir firmaları seçmeniz her zaman sizin avantajınıza olacaktır. Kaliteli malzemelerden yapılmış, uzun ömürlü ve dayanıklı kapılar arıyorsanız otomatik kapı üretimi alanında marka değere sahip ve alanında uzman olan Scroll Otomatik Kapı ile iletişime geçerek siparişte bulunabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tüm otomatik kapı, kayar kapı, fotoselli kapı, otomatik döner kapı, otomatik teleskopik kapı, giyotin cam sistemleri ve pergola sistemleri çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. İletişim sayfamızda da bulunan +90 (212) 503 0 542 müşteri hizmetleri hattımızdan ve info@msyinsaat.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tags:

Bir cevap yazın