Sektörel Çözümler

Her yapının geçiş sistemi ihtiyaçları kullanım özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bu bağlamda sektörel çözümler sunan Scroll Otomatik Kapı Sistemleri çalışma ve yaşam alanlarında azami güvenlik ve kolaylığı sağlamayı planlamaktadır.

hastaneSağlık kurumları için hijyen ve güvenlik çok önemlidir. Bu kurumlar için ideal olan elektronik geçiş sistemleri, otomatik kayar kapılar, ameliyathane kapıları, acil panik kaçış – çıkış sistemleri ürünlerimiz sayesinde sağlık tesislerinde hizmet ortamlarını standartların üstüne taşıyoruz.

okulEğitim kurumları için ideal olan elektronik geçiş sistemleri, otomatik kayar kapılar,manuel sürme kapılar, acil panik kaçış – çıkış sistemleri ürünlerimiz sayesinde eğitim tesislerinde hizmet ortamlarını standartların üstüne taşıyoruz.

avmMağaza ve AVM için ideal olan elektronik geçiş sistemleri, otomatik kayar kapılar, döner kapılar, acil panik kaçış – çıkış sistemleri ürünlerimiz sayesinde mağaza ve  avm lerde  hizmet ortamlarını standartların üstüne taşıyoruz.

kamu-kuruluslariKamu kuruluşları için ideal olan elektronik geçiş sistemleri, otomatik kayar kapılar, döner kapılar, acil panik kaçış – çıkış sistemleri, manuel sürgü sistemleri ürünlerimiz sayesinde kamu kuruluşlarının  hizmet ortamlarını standartların üstüne taşıyoruz.

ofis-isyeriOfis ve işyerleri için ideal olan elektronik geçiş sistemleri, otomatik kayar kapılar, döner kapılar, acil panik kaçış – çıkış sistemleri, manuel sürgü sistemleri ürünlerimiz sayesinde ofis ve işyerleri  hizmet ortamlarını standartların üstüne taşıyoruz.

konutlarKonutları için ideal olan otomatik kayar kapılar, acil panik kaçış – çıkış sistemleri, manuel sürgü sistemleri, cam kapılar, cam bölme duvar ürünlerimiz sayesinde yaşam alanlarını standartların üstüne taşıyoruz.